2011. március 13., vasárnap

Eszerházy KFSC-GMR - Kecskeméti NKSE élő közvetítés

A következő egy órában, 17:00-tól, a Kecskeméti NKSE mérkőzik meg az Eszterházy KFSC-GMR csapatával. A helyszínről folyamatos tájékoztatást közvetítünk.

1. perc:    A kecskemétiek kezdik az első félidőt.
                 Dr. Zsoldosné hárítja az első egri rápróbálást.

2. perc:   Rózsa Veronika szerzi az első kecskeméti gólt kontratámadással.

3. perc:   Hazai hétméteres, Varga Szilvia lövi az első hazai gólt.
                Dr. Zsoldosné ismét hárít.

4. perc:   Rózsa Veronika talál be ismét. 1-2 az állás a Kecskemét javára.

5. perc:   Márki Éva próbál rá sikertelenül, majd Korsós Dorka hétméterest értékesít.

6. perc:   2-2 az állás, hazai találat születik.

7. perc:   Korsós Dorka labdát szerez, Márki lövése azonban kipattan.

8. perc:  Hét perc alatt öt ziccert hagytunk ki, az állás 4-2, Kovács Éva szerez gólt.

10. perc:  Bak Juditot tartja hátul a Kecskemét, a kapus hárítja a lövését.
                  5-2  Barczi Annamária szerez gólt az egriek számára.

12. perc:  Kecskeméti időkérés, Korsós Miklós rendezi sorait, a támadással vannak problémái a gárdának.

13. perc:  6-2, Ujj Viktória talál be a kapuba.
                 Az egriek jól védekeznek, megszerezik a labdát, és Kovács Éva beejti a labdát.

14. perc: Sikertelen Kecskeméti kontra, majd újabb egri gól. Az állás 8-2.

15. perc:  Az első félidő közepén az állás 9-2 Ujj Viktória találatával. Korsós Dorina hetes hagy ki, de emberelőnybe kerül Kecskemét.

17. perc:  Sári Barbara labdát szerez, és gólra kamatoztatja. 9-3-ra szépít a Kecskemét
                Bak Judit betalál a kapuba, megszerezve az Eszterházi KFSC-GMR tizedik gólját.

18. perc:  Márki Éva megszerzi a negyedik kecskeméti gólt, Ujj Viktória sárgalapot kap. 10-4 az állás.

19. perc:   Egri blokk, Bak Judit kap sárgalapot. Belemenést követ el Kecskemét. Korsós Dorkát kiállítják, emberhátrányba kerülünk.

20. perc:   Márki Éva labdát szerez, a kontrában Eger csak szabálytalansággal tudja megállítani. Kecskeméti szabaddobások, de gólt nem sikerül szerezni.

22. perc:  Dr. Zsoldosné óriásit véd, de kontratámadásból Őri Ildikó szerez gólt. 11-4.

23. perc:  Barczi Annamária talál be. 12-4.

24. perc:  Márki Éva hetessel szerez gólt. 12-5.
                  Márki ismét, gyors kontratámadásból szépít. 12-6

26. perc:  Emberhátrányba kerülünk, Sári Barbarát állítják ki, majd gyors támadás következik, Mocsári Melinda megszerzi a hetedik gólt.

27. perc:  A tizenharmadik egri gól születik meg, azután Dorka góllal válaszol.

28. perc:  Dr. Zsoldosné hárít, majd Rózsa Veronika bombagólt lő.

29. perc:  Eger időt kér, a Kecskemét kezd felzárkózni.
                 Sári Barbara labdát szerez, majd kapufát lő.
                 A ziccerhiba megboszullja magát, Ujj Viktória talál be.
                 Márki Évát és Korsós Dorkát kiállítják, a Kecskemét kettős emberhátrányba kerül.
                 Varga Szilvia belövi az egri hétméterest.

30. perc:  Rózsa Veronika talál be, azután kiállítják. Hármas embehátrány. Eger gólt szerez
                 Az első félidő után az állás 16-10

A kecskeméti lányok az első félidőt nehézkesen kezdték el, kapkodó játék, ziccerek kihagyása jellemezte a mérkőzést. A bírói döntések alapján a KNKSE hármas emberhátránnyal kezdi meg a második félidőt.

1. perc:   Megkezdődik a második félidő. Az egriek megkezdik a támadást. Dr. Zsoldosné hárítja az első támadást.

2. perc:  Herceg Réka emberhátrányból is gólt tud szerezni. Visszaérnek a kecskeméti kiállítottak. Az állás 16-11.

3. perc: Sári Barbara lő gólt kiszorított helyzetből. 16-12. Ismét kecskeméti kapusbravúr.

4. perc: Herceg Réka, majd Rózsa Veronika is betalál. 16-14-re hozzuk fel az állást.
               Egri időkérés.

5. perc: Ujj Viktória beállós gólt lő.
                Bak Judit is betalál.

6. perc: Emberelőnyben szerez gólt Rózsa Veronika, Bús Diána kap két perces kiállítást.
               Bak Judit ismét nagy ziccert dob. Az állás 18-15.

7. perc:  Ujj Viktóriát állítják ki, kettős emberelőnyt élvez a Kecskemét. Mocsári Melinda szélről szerez gólt. 18-16.

8. perc: Herceg Réka parádés gólt szerez betörésből.

9. perc:  Bak Judit talál be a kecskeméti kapuba.

10. perc:  Újabb egri találat. Az állás 20-17.
                  Herceg Réka ellen szabálytalanságot követ el Ujj Viktória, piros lapot kap.
                  Rékát lesegítik a pályáról.

11. perc:  Hétméteres lövés, Márki Éva betalál az egri kapuba. 20-18.

12. perc:  Rózsa Veronika kontratámadásból egy gólra faragja le a különbséget.

15. perc:  Egri lépéshiba, kontrából Felső Anna egyenlít. Az állás 20-20.
                   Gól gól követi egymást, egyenlő marad az állás. 21-21.

16. perc: Dr. Zsoldosné hárít.

17. perc: Sári Barbara góljával a Kecskeméti NKSE átveszi a vezetést. Ponyi Szabina kap két perc pihenőt. 21-22.

18. perc: Dr. Zsoldosné hárít, azután Korsós Dorkának belemenést fújnak.

19. perc: Rózsa Veronika zörgeti meg az egri kaput. 21-23.
                  Kiegyenlítődik az egri csapat.
                  A kecskemétiek jól védekeznek, 18 perc alatt csupán öt gólt kapott a csapat. A KNKSE egyre bravúrosabban játszik.

20. perc:  Felső Annát állítják ki.

21. perc:  Kecskemét passzív játékot játszik, az egriek kapják meg a labdát.

23. perc:  Rózsa Veronika talál be, három gólos előnyt szerezve a kecskemétieknek.
                   Dr. Zsoldosné fejjel hárít, kezelés után folytatja a játékot.

24. perc:  22-25 az állás, Korsós Dorka tiszta dobóhelyzetet harcol ki.
                  Barczi Annamária gólt lő.

25. perc:  23-26, Korsós Dorina ismét eredményes.

26. perc: Korsós Dorka hihetetlenül jól játszik, újabb gól születik. 24-27 az állás.

29. perc:  Kecskemét megszerzi a labdát, Dorka megint belövi kontratámadásból. Négy góllal vezet a KNKSE.

30. perc:  Az utolsó percbe érünk. A kecskeméti kapus ismét hárít, de az egrieknél marad a labda.

Az állás 25-28 a mérkőzés végén. A Kecskeméti NKSE így megnyerte a 18. tavaszi forduló meccsét!